Maloobchod - nákup bez rizika

Výrobky dodáváme do obchodů

Všechny naše výrobky jsou označovány jako upomínkové předměty, které dle vyjádření Státního zkušebního ústavu lehkého průmyslu nepodléhají schvalování

Máte - li jakékoliv otázky, zavolejte nám. Náš tel.: 281868793

Jak si objednat  :

                                        pro snížení oboustranného rizika vyžadujeme při objednávce nad 6000 Kč

                                         telefonický kontakt na potvrzení objednávky

Vyřízení objednávky :

Běžný termín dodávky zboží je nejpozději do 14 dnů, na Vaše přání lze  objednávku upřednostnit. Vzhledem k způsobu výroby ( výhradně ruční nesériová výroba ) jsou fotografie, pokud jde o barvu a vzory látek, pouze oientační. Konkrétní barevnost lze dohodnout telefonem nebo e-mailem, na Vaše vyžádání můžeme poslat i fotografie současné nabídky.

Způsob platby :

Přímý nákup od nás lze realizovat zasláním na dobírku. Účtujeme poštovné 130,- Kč, při odběru zboží v celkové ceně jedné zásilky nad 1000,- Kč balné a poštovné neúčtujeme.Jestliže nelze doručit objednané zboží v jedné zásilce, poplatky za ostatní zásilky hradíme my.

Nákup bez rizika :

Nepoškozené zboží můžete do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Zboží nám můžete vrátit jako obyčejnou zásilku, nikoliv na dobírku .  Peníze za vrácené zboží poukážeme na Váš účet nebo prostřednictvím peněžní poukázky. Poštovné nevracíme.

Reklamační řád

Na všechno naše zboží platí reklamační řád, který se řídí obecně platnými předpisy.  Za vadu nelze považovat změnu materiálu úměrnou délce užívání ani závady způsobené nesprávným  používáním výrobku. Případnou oprávněnou reklamaci vyřídíme do 20ti pracovních dnů formou výměny zboží.